Kings Park

Täna hommik algas 30 km sõiduga tagasi Perthi kesklinna, kus edasi käisime tööbüroodest läbi jättes neile oma CV. TheJobShopiga sai kokkulepitud, et meile saadetakse sõnum, kui peaks tööd tekkima. Oleme ka eelisjärjekorras, seda tänu auto olemasolule. Pool päeva mööduski oma CVide täiendamisele ja registreerimisele.
Päeval sai ka auto minu nimele ümber registreeritud, maksis see kõigest 28 dollarit. Kindlustuse panime ka igaksjuhuks peale, see läks aga maksma ligikaudu 277 dollarit :(

Jõudsime lõpuks ka Perthi kesklinnas asuvasse Kings Parki, mida mina algus arvasin olevat mingisuguse tavalise pargina, kuid kohale jõudes oli kõik vastupidine. Park asus kõrgemal mäe otsas, kust avanes vaade Perthi kesklinna kõrghoonetele. Kuna maas oli ka ilus muru ja mõnus õhkkond üldse, siis on see väga lahe koht pikniku pidamiseks või vaate nautimiseks. Mõningad pildid leiate ka pildigaleriist ning kunagi kui rohkem aega ja viitsimist, siis tahaks ka panoraamid kokku panna.

Suurt ei olegi midagi hetkel. Raha on läinud palju ning päevad mööduvad kah päris käebedalt, kuid selle eest on meil päris palju tegemist olnud! :)

Kuidas teil Eestis edeneb? Lumi ja külm annavad juba taandumis märke ka?

Tegelikult leidub neid aborigeene siin Perthi linnas päris tublisti. Ühel hommikul läksin kuskil 7 ajal hommikul jalutama ning siis keset kuradi kõnniteed lebas aborigeen, kel käed laiali ja jalad paljad. Päris selline naljakas olend on ta. Pilti ei saanud teha, kuna ei vedanud kaamerat tol hetkel kaasas. Kuid luban, et millalgi kindlasti leidub aborigeenide album pildigaleriis.

Päikest teile sinna Eestisse!

PS! Pildid tulevad homme, ühendus nii aeglane, et ei ole võimalik pilte lisada hetkel.

Kategooria: Perth
6 vastust
 1. Vasja Narva lähedalt ütleb:

  Kui Aborigeenid on keelatud, kas jeborigaanid on lubatud?

 2. Rait ütleb:

  Ütleme nii, et vaikselt on kevade lõhna isegi tunda. Muidu Kaitsale ühte aborit tuua ei saa siia kuidagi? :p

  • Kristjan ütleb:

   Tallinna Lennujaam

   KEELATUD ESEMED

   KÄSIPAGASIS KEELATUD ESEMETE LOETELU
   […]
   – kadad ja katapuldid;
   – aborigeenid.

 3. Tädi Maali ütleb:

  Tahaks edaspidi pildigaleriis mõnda Kristeri kuju ka näha

 4. Eenos ütleb:

  Väga huvitav on jälgida kuidas teil seal asi sujub. Tundub et tegutsete üsna läbimõeldud plaani järgi. Hea see et kirjutate üsna detailselt siit nii mõndagi õppida. tänud

 5. Kristjan ütleb:

  Ütleme nii, et lund eriti palju juurde tulnud ei ole ja pisut soojem rannailm on ka, aga vaevalt paljad aborigeenid meil tänaval vedeleksid. Igatähes tagasi kiirustada teil veel mõtet ei ole.

  Karvaseid unenägusid.