Barramundi jahil

Rõõm on kogeda, et üks linnuke on järjekordselt kirjas! Seekord siis kalalkäik Austraalias. Täna sai tehtud koos töökaaslasega nelja tunnine kalalkäik kohalikul Yellow Watersi billabongis. Peamiseks röövkalaks on siin vetes Barramundi ning Barramundide poolest on see koht ka meeletult populaarne, paljud teavadki seda, kui parimat Barramundi kalastus kohta. Barramundi võib kasvada kuni 1.8 meetri pikkuseks, kuid üldiselt on suurimad kuni 1,2 meetrit.

Võrreldes 2 kuu taguse ajaga, oli Barramundisid siin ikka tohutult, kuid nüüdseks on meile jõudnud märghooaeg ning seega on suur osa kalu igalepoole mujale puhkusele reisinud.

Minu esimene Barramundi ja kala üldse Austraalias:

Kohe teine kala otsa. See isend oli 68 sendimeetrit.

Kokku püüdsime nelja tunniga kahe peale 17 kala, need on need, kelle me suutsime paati saada. Lisaks läksid mõned pirakad ja väiksemad poisid otsast ära ka. Päev oli tore ning sain ka ilusa punase päevituse :)

Kategooria: Cooinda
3 vastust
  1. Tädi Maali ütleb:

    Kes kalad nahka pistis?

  2. Vasja Narva lähedalt ütleb:

    Kes siis kaamera peale mõtleb, kui kala võtab kui kala võtab! Samas on ka pisut tülikas ühe käega spinnat hoides teisega kerida ja kaamerat hoida. Aga oleks võinud küll.

  3. Lootsin videos ikka näha mõnd kala väljatõmbamist ka või siis vähemalt vässi hüppamas. Väga pettunud!!