4 ööd ja päeva Darwinis

Jätsime hüvasti oma töökaaslastega Cooindas ning seadsime suuna tagasi põhjaterritooriumi pealinna Darwin. Darwinis elasid siiani Kaur, Madis, Juhani, Tõnis, Maris ja Eenos. Vahepeal oli seltskonnaga liitunud Eenose vend Tanar ning kaks eestlast Ed ja Daniil. Kõik nad olid ennast sisse seadnud Stuart Parkis asuvasse majja.

Me jõudsime Darwinisse neljapäeva pärastlõunaks, kus broneerisime järgmiseks 4 ööks omale elukoha Holiday Inn hotelli (4 tärni!). Hotell kuulub IHG grupp firmale, kellele ka meie töötasime ning tänu sellele saime hotellis elada sama hinnaga, kui oleks elanud kusagil räpases backpackeris – seega oli see super pakkumine meie jaoks! Elasime me kaheksandal korrusel, kust paistis kätte osa Darwini kesklinnast ning all uhkelt säravad basseinid. Ei puudunud ka televiisor, konditsioneer jne jne, mis 4 tärni hotellile kohane on.

Aga mis sellest hotellist, sinna me sattusime ikka ainult hommikuti kui pime oli, et end välja magada! ülejäänud aja aga veetsime Darwini peatänavatel pubides ja klubides. Ikkagi olime ju üle 3 kuu istunud kusagil kaugel metsas, kus ei toimunud peaaegu midagi ning seega oli see üks super aegu nüüd üle pika aja Darwinis! Ajasime kokku kõik Eesti sõbrad ja tuttavad Darwinis ja leidsime vahepeal isegi ka lisa :) ning suundusime vallutama Darwini pea tänavat.

Darwinis oli just sel nädalavahetusel tegemist mingite homoseksuaalidega, kes panid siis pidu kohalikus klubis. Linn oli silte ja reklaame täis ning peale mitmet kiiremat 100 meetri õlut suundusime meiegi seda jama üle kaema kohalikku gay-baari. Selle kohta ei osagi suurt midagi kirjutada… Kuid vähemalt üks meist teadis (Eenos), kuidas peab käituma sellises kohas.

Tegin ka veidi videoklõpsu esimese õhtu kohta. Nõrganärvilistele rangelt keelatud, me ei vastuta tagajärgede eest, mis võivad video vaatamisega kaasneda.

Pidu läbi, meel närviline – seega suundusime meie tagasi hotelli väljamagama. Mõned mehed panid pidu edasi, kuni klubi sulgemiseni.

Järgmisel päeval mõned tunnid magamist ning krapsti püsti tagasi linna peale, kus peatänavat olid siiani vallutamas Tõnis, Madi, Ed ja Juki. Liitusime meiegi nendega ning jõudsime ka ühe õlle teha tänava lõpus asuvas viimases pubis (nemad olid järjest käinud kõik pubid enne meid juba läbi). Kunas pubid said otsa sellel tänaval, siis liikusime lennujaama lähedale järgmisesse baari, kus tegime ka veel mõned joogid.

Lõpuks lõpetasime ikka päeva peatänaval, kus ideeks tuli minna Darwini kasiinosse. Enne kasiinosse minekut tegin kiire pildi ka kohalikuga Darwini peatänaval.

Kasiino asub Darwini kesklinnast 10 minuti takso sõidu kaugusel. Tegemist on suure hoonega, mis on täis mänguautomaate, blackjacki ja pokeri laudu ning ka klubisid ja pubisid. Isegi hotell ning konverentsisaali leiab sealt. Peamiselt läksime sinna uudistama, mida on võimalik sellest kompleksist leida. Mõned mehed leidsid kuuse alt kingipakke, teised aga proovisid mänguautomaate ning uurisid klubielu.

Kategooria: Darwin
2 vastust
  1. Vasja Narva lähedalt ütleb:

    Kas kohaliku jeborigaanist sõbra mängisite kasiinos maha?
    Ja tervitused Cairns’i jõudmise puhul! Kas seal pubides-baarides ka eestlasi juba näha?

    • Krister ütleb:

      Näinud veel ei ole, kuid meie autol on küljes lehvimas Eesti lipp, siis keegi oli täna parklas meie auto kojamehe vahele jätnud kirjakese sisuga: “Eestlased tervitavad!”. Kaugelt vaadates tundus kui parkimistrahv, kuid seekord pääsesime sellest! :)