Fitzroy island

IMG_3138Cairnsis olen aega veetnud juba peaaegu 2 kuud. Terve see aeg olen peamiselt töötanud. Isegi vabu päevi on sattunud kahe nädala peale üks, mille üle on mul hea meel, sest see tähendab rohkem raha. Tööl olen Forde Group tööbüroo kaudu, kes saadavad töölisi laiali erinevatesse firmadesse. Mina töötan hetkel housekeepingus, seega on võimalus töötada erinevates resortides. Umbes üle kuu olen töötanud Port Douglases Sheraton Mirage Resort nimelises kohas. Tegemist on 5 tärni resortiga ning ikka päris võimas koht. Suur ja hästi organiseeritud office ning töö. Töötada oli seal raske, sest pidevalt jäi aega väheks ning uued ülesanded tulid peale, kuigi sellegi poolest mulle see koht meeldis.

Kuid nüüd teemasse, millest kirjutada tahtsin. Mõned nädalad tagasi tekkis võimalus mul minna Fitzroy nimelisele saarele 2 nädalaks tööle. Töötasin seal Housemanina ning mu töö ülesanneteks oli korras hoida laoruume, transportida kaupa laevadelt, aidata teisi, pildistada ämblike ja sisalikke. Töö oli suhteliselt lihtne ja töötajad toredad, kuid samas on jubedalt palav ja niiske. Natukene liigutamist ja higi kohe voolab.

Tööle minek nägi välja nii, et igal hommikul läksin sadamasse, kust laev viis meid siis saarele ning õhtul samamoodi tagasi. Laeva sõit kestis 1 tund ja 10 minutit.

Eelmisel nädalal aga sai põhimõtteliselt siin töö otsa. On olnud mõned üksikud tööotsad, kuid mitte midagi erilist. Eks nüüd tuleb varsti hakata edasi liikuma.

Kategooria: Cairns
1 vastus
  1. Tädi Maali ütleb:

    Rõõm lugeda su postitust ja vaadata videot. Loodetavasti leiad peagi uue tasuva töö. Ja ku iei leia, siis kodumaa vajab itimehi :-)