Back to road…

img_3595Avastasin ka vahepeal selle blogi. Pole jälle rohkem, kui kuu kirjutanud siia midagi, aga nüüd on tekkinud natuke selleks põhjust. Viimased 2 kuud olen Gayndahi (Queenslandi osariigi vanim linn) ümbruses mandariine puu otsast alla tulistanud. Tänavu sai esimese sordi hooaeg nüüdeks aga otsa!


Minu viimane koti täis


Ja minu viimane kasti täis

Eelnevatel aastatel on Imperial sordi korjamine kestnud kuni juunikuu algus või keskpaigani, kuid seekord lõppes meie farmis korjamine täna 22. mail. Edasine töö näeb ette okste lõikamist, järgmise sordi harvendamist ning siis hiljem teise sordi (Murcott) korjamist.

Kuid kuna mul on praeguseks natuke raha tekkinud, siis otsustasin ikkagist edasi seigelda ning avastada uusi kohti ja võimalusi! Selleks siia ikkagi tuldud ju sai. Reedel või laupäeval panen Falconi mootori sooja ning asun Melbourni poole teele. Vahepealt läbin erinevaid suurlinnu nagu Brisbane, Gold Coast, Sydney ja Canberra. Loomulikult käin ka väiksemad ja huvitavamad külad läbi. Miks Melbourni? Well… tundub kuidagi teistsugune ja ei teagi täpselt. Eks Melbournei peetakse ka üheks parimaks linnaks meie maamunal, kus elada. Samuti on see minu jaoks hea koht suunduda Tasmaaniasse või Uus-Meremaale ning ka ümbruskonda jääb palju palju vaatamisväärsusi. Samuti ole sellest maa ja küla elust kah natuke siiber, seega lähen sõidan külma talvisesse lõunasse ning eks näis mis jälle saab. Kindlaid plaane pole, seega eks ta natuke raskem ole, kuid selle poolest loodetavasti põnev ja huvitav.


Paar nädalat tagasi sündis see väike valge hobene

Ning isegi õlut sai üle pika aja joodud!

Kategooria: Gayndah
1 vastus
  1. Sanchez ütleb:

    Oled asja unarusse jätnud. Proovi ikka tihedamini teada anda oma tegevustest…